درباره ما

شرکت آروین بخار

شرکت صنایع حرارتی آروین بخار در سال 1373 باهدف گسترش و تولید فعالیتهای تخصصی در زمینه طراحی و ساخت دیگ بخار از جمله دیگ بخار تک کوره و دیگ بخار دو کوره از ظرفیت 500 کیلوگرم بر ساعت تا 35 تن ، دیگ روغن داغ،دیگ آب گرم، انواع اتوکلاو، مخزن تحت فشار یا مخازن تحت فشار، ویست هیت بویلر، مبدل حرارتی ، سختی گیر ،توربولاتور،منبع کندانس،فیلترشنی ،آکومولاتور ،CHP،غبارسوز ، مخزن ذخیره گاز مایع از 125 گالن تا 30.000 گالن و... تاسیس و به شماره 106985 به ثبت رسید.
شرکت آروین بخار در طی بیش از 20 سال فعالیت مستمر در زمینه‌های فوق با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و نیز ماشین‌آلات پیشرفته از جمله دستگاههای جوشکاری زیرپودری کاملاً اتوماتیک، دستگاهای پرس و لبه زن پیشرفته جهت ساخت عدسی دستگاه کاروگیت (کوروگیت)، برش CNC پیشرفته و ... توانسته است گامهای مهمی در جهت رسیدن به استانداردهای مطلوب مهندسی برداشته و مصمم به ادامه این مسیر تا دستیابی به اهداف عالی تعیین شده در خط مشی کیفی و اجرایی شرکت آروین بخار می‌باشد.

زمینه های فعالیت

تمامی محصولات صنایع حرارتی آروین بخار بر پایه استانداردهای اروپایی و آمریکایی طراحی و ساخته می‌شود . شرکت آروین بخار رعایت استاندارد اجباری در تولیدات خود را از حداقل‌ها دانسته و هرگز به آن بسنده ننمود که طول عمر بالای تولیدات این شرکت مزید علت می‌باشد.صنایع حرارتی آروین بخار بر این باور است تا با رعایت حقوق مشتریان و ارتقاء مستمر رضایتمندی و بهروه‌وری در تمامی سطوح سازمان بر باورهای خود جامه عمل بپوشاند.
سازمان هایی که شرکت آروین بخار تا کنون با آنها همکاری داشته است عبارت اند از : پتروشیمی و صنایع شیمیایی ، صدا وسیما جمهوری اسلامی ایران ، مدیریت برق شبکه ایران ، نوسازی صنایع ایران ، دانشگاه های سراسر کشور ، نفت سپاهان ، صنایع غذایی و لبنی ، صنایع کشاورزی و دامپروری ، صنایع معدنی ، صنایع نساجی و ...
همچنین صادرات محصولات شرکت آروین بخار اعم از دیگ بخار ، دیگ روغن داغ و ... به آذربایجان ، افغانستان ، ارمنستان ، ترکمنستان ، قزاقستان و ...

  • آروین بخار کارخانه
استعلام