دیگ یا بویلر روغن داغ

دیگ روغن داغ

مشخصات و طراحی و ساخت دیگ روغن داغ

دیگ یا بویلر روغن داغ

طراحی و ساخت دیگ روغن داغ بر اساس استاندارد ASME .

مطابق الزامات استاندارد DIN 4754, IPS-M-AR 105.

کلیه عملیات تست و بازرسی بویلر روغن داغ یا دیگ روغن داغ حین ساخت توسط بازرسی فنی ثالث و مورد تایید شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران.

دیگ یا بویلر روغن داغ از ظرفیت 300.000 کیلوکالری در ساعت تا 6.000.000کیلوکالری در ساعت در کارخانه صنایع حرارتی آروین بخار تولید می شود.

دستگاه بویلر یا دیگ روغن داغ در دو نوع افقی و عمودی به شکل کویل لوله در سه پاس حرارتی با دمای طراحی 350 درجه سانتیگراد و دمای کارکرد مجاز 320 درجه سانتیگراد.

دیگ روغن داغ دارای Chamber چرخش روغن در انتها می‌باشد که روغن حرارتی در مرحله ورود به بویلر وارد آن خواهد گردید.

Shell ساخته شده از ورق فولاد آلیاژی 17mn4 (DIN17155) به ضخامت 10 میلیمتر در دیگ روغنداغ که توسط دستگاه جوش اتومات زیرپودری جوشکاری می‌گردد.

تست آلتراسونیک از جوشهای طولی و محیطی در بویلر روغنداغ به میزان 100 درصد .

سطح داخلی Shell توسط جرم نسوز 1300 درجه (NC 11-13) به ضخامت 50میلیمتر در دیگ روغنداغ پوشیده خواهد شد.

کلیه لوله های مصرفی در کویل ها در بویلر روغن داغ از نوع آلیاژی Sch40, St 35.8(DIN 17155) می‌باشد که توسط جوش آرگون به یکدیگر متصل گردیده و از جوشها تست رادیوگرافی در دیگ روغن داغ بعمل خواهد آمد.

دیگ روغن داغ مجهز به درب بازشو تعبیه شده در روی بدنه بویلر روغن داغ می‌باشد که امکان حرکت دادن و خارج نمودن مجموعه کویل‌ها و Chamber انتهایی را به طور کامل توسط ریل های تعبیه شده در کف Shell فراهم می‌نماید.

کلیه الکترودهای مورد مصرف در جوشکاری در بویلر روغن داغ از نوع E7018 , E6010 مارک GEKA یا BOHLER می‌باشد که بصورت پیش گرم شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایزولاسیون بدنه دیگ روغنداغ  از جنس پشم سنگ فشرده با دانستیه 100 KG/M3.

روکش دیگ روغن داغ  از جنس ورق استنلس استیل براق به ضخامت 75/0 میلیمتر.

بویلر یا دیگ روغن داغ

جدول مشخصات بویلر روغن داغ یا دیگ روغنداغ

جدول دیگ روغنداغ
استعلام